Poezi dashurie malli

POEZI DASHURIE. Nese veret do te me lini nje kujtim qe malli te na roberoj te dyve ateher nje puthje mbill mbi varrin tim dhe uite ate me lotin e syve. Vendose doren ne buze qe te ndjesh puthjet e mia. Ndjeje zemren sa fort rreh nga dashuria. Preke trupin tek dritheron, pyete shpirtin, ai vetem renkon.Poezi Dashurie -. POEZI. Rruget Tona Tash të Ndara, ti Dashuri me Ishe e Para, Mendova se e Gjeta Fatin e Jetes, por në Fakt ja Bera Varrin Vetvetes. Nuk ka Det as Oqean! Nuk ka Tigër as Luan! Nuk ka Njeri në Botën time![b:e874]Çdo gjë që të përket ty ... [/b:e874] a ke gjumePoezi Dashurie. Shumica njerezve mendojn se kta qe do shkruaj do jen ndjenjat e shpirtit tim por ata nuk e din se kto rreshta i kyshtohen dikujt qe padashje e paekuptuar u be e pjes e jetes edhe mendimeve te mia nuk e din se ai ishte askushi ndersa tashi u be makthi ferri im ai u be misherudi enderrave te mia ai u be pjes e jetes time qe smund ...Poezi dashurie - Te Dua Jeta Ime. Hape zemrën të hyj mbrenda. mbylle shpejt se u qmenda. dora shkruan zemra ndikon. ktheje letrën nese mendon. Ndëgjo zemrën time. po të thotë të vërtetën. se për ty jam gati. * Nje poezi per ty *. 13,710 likes · 19 talking about this. Shume me ke munguar ! Kam kohe pa te pare ! Zemra eshte coptuar ! E malli me ka mare ! Te ndjej ne cdo cast ! E s'te harroj dot ! Sa here...Poezi Pse te kem frik te them te dua? Nese eshte mekat te dashurosh, Ti je mekati im me i embel. Nese te te dua ty humb gjithcka, Nuk ka me rendesi,sepse Un e humbur jam nese nuk te kam TY. Me Mungon ♥ Me mungon i dashur cdo dite e me shum Malli per ty po me le pa gjume C`do cast c`do minute ne mendje te kam Ndjej shum malle se afer ty s`te kam www.PoeziDashurie.me - Poezi dashurie, fraza dashurie, sms dashurie dhe histori dashurie nga me te ndryshmet.#Në natën e qetëNë gjumin e lehtëKur më kujtohes... cilen jetoj dua te ja shoh syt e bukur me ka marr malli shum per at ta them sinqerisht e duaa pa massssss <3 <3 LOVE. Reply. fatime basholli: November 10, 2015 at 12:35 pm. shoqet e mija te dashura ndoshta ju gezova ndoshtaju idhnova por te tja them drejten ... Shoqja ime e ngushtë ¦ Poezi DashurieSum jam i merzitur malli po me mbyt , syt me jan verbuar , qe ku ti ke shkuar , që sa koh u ben qe më ste kam pare , lotet po me pikojne mali me ka marrë, ate dit ti kur shkove ti më nuk u ktheve , nje plag ma bere dhe diçka më rrëmbeve , shkove dhe u trete humbe diku larg e la nje një djal në vuajtje ne ket jet pa fat , ti tani jeton ...mka mar malli per atdheun home facebook. atdheu ese ruajfaqet com. parapërgatitja e mësimit lapsh zh ch. gazeta tema gazeta më e lexuar shqiptare. ese per atdheun ese dhe hartime shqip scoo. dashuria për atdhe telegrafi. poezi per atdheun tim forumivirtual com. atdheu im i vetmi vend në botëtë shkruaj poezi Por fjalën të dua, E shkruaj vetëm për ty Bilbili në degë Sa bukur këndon Ti puthsha buzët Ti që e lexon ———— Sikur lulja pa arome sikur perla pa shkelqim ashtu do ngelem une n,q,s ti nuk je shpirti im —————- Dashuria fillon me nje shikim, vazhdon me nje buzeqeshje, zmadhohet me nje puthje,Poezi dashurie; Sport; Kontakti ; Go. Kreu » Letersia » Pavarësisë » Mitrush Kuteli » Durimi - Poezi . Durimi - Poezi. Botuar: 15 vite më par ... Po malli i tokës s'më la, po malli i fushës s'më la, as gjaku i babës s'më la. Dhe mbeta këtu, i huaj, si qen, në vendin tim,Poezi Dashurie. Në tër trrupin shikimin ma lëshon. Më pëlqen kur më ngacmon. Me bisht të syrit të vështroj. Buzën ngadal e kafshoj. Ti mendjen ta tranoj. Por që të më ofrohesh, stë lejoj. Plas prej atje dhe vetëm fantazo. Se në realitet më tepër sguxoj."Malli për Mëmëdhenë" Album me Autorë Batjar Bega & Sokol Bega. Shtëpia botuese "MediaPrint". Faqe 287. ISBN 978-99956-18-85-8. Albumi "Malli për Mëmëdhenë", është një ndërthurje e vjershave të vjershëtorëve tanë që i këndojnë Shqipërisë, me fotografi me bukuritë e rralla të natyrës shqiptare të krahinave të ndryshme të vendit tonë dhe me dorëshkrime të vërteta ...shkruaj këtë poezi, dhe për ty mendoj. Nga dashuria per ty, u bëra poet, ti ike nga unë , e më le të shkret. Nga malli që kam për ty, natën të ëndërroj, të dua më shum se kurrë, edhe pse larg teje qëndroj. U ndave nga unë, tani na ndan largësia, isha i lumtur aq shumë, tani më mbyt vetmia. Edhe pse e don tjetrin, Malli për ty zemrën ma kalli eja te unë një puthje ta fali puthja ime e ëmbël si qershi kur të më puthish mua e kupton fjalën dashuri Moa qaj zemra ime s'dua ti shohë sytë me lotë ti me pate në dorën tande po nuk dite mem mbajt Në kalendar ditët si shoh unë vdes e ti jeto si nuk frigohesh prej perendisë ka me të mallku zjarri ...Top Keywords from Search Engines: tregime dashurie, gabova poezi, si te qish, tregime seksi 2013, tregime dashurie 2012. Moti i mirë që po mbante atë vjeshtë i jepte mundësi të qëndronte jashtë edhe në terr. Video Që Beri Boten te qaj >>.Ky Web është Enkas për POEZI - FOTO DASHURIE : Home SERIALI~J.e hidhur ... LOT MALLI Degjoj. ... FOTO DASHURIE Foto për MsN Forumi Chat Poezi nga derguesit. Poezi ... Malli per ty po me le pa gjume C`do cast c`do minute ne mendje te kam Ndjej shum malle se afer ty s`te kam ... Categories: Poezi Dashurie, Uncategorized. Me fal nje buzeqeshje. zemren mos ma lendo. Me thuaj dhe njehere te dua dhe fort me perqafo. S´dua ta di se cili je, kjo zemer per ty po rreh, ...Poezi Dashurie 2011 Poezi Dashurie Anglisht Poezi Dashurie Gjermanisht Poezi Dashurie Italisht Sms Dashurie Foto me Poezi Dashurie Vetem une e di. Thojn se dielli me i bukur se gjithnje eshte kur syrin mbi maje malesh qet.Te tjeret fjalet e mira per te i thone ne qastin kur ai del nga rete. Ca thone kur…MALLI. Syri-i bukur qe t'u mvrenjt - ... agolli islami jeta jeta ime jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per jeten poezi per nenen poezi per shqiperine ...Cdo serial qe luan ne Tv ne mundohemi qe ta perkthejm dhe ta kemi ne…. 2019)Me fal o mik per ngrysjen jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per jeten poezi ... Malli. March 22, 2016 Poezi Shqip. Mall, dhimbje dhe lot ... agolli islami jeta jeta ime jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per jeten poezi per nenen poezi ...Titulli: Re: POEZI DASHURIE Fri Feb 13, 2009 4:33 pm Ku mesazhet tua po i lexoje me fantazi po te dashuroj por tani qe ste kam pran me te perqafu dhe me tregu se sa shume te dua Like DislikePoezi Dashurie. Poezi Për Shoqërinë ... 3 Simona Shalcanj - Malli Per Babin Tim. 4 Suela Sokoli - Ese Atdheu. 5 Emanuela Pervana - Shoqja Ime E Ngusht. 6 Vesa R - Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime) 7 Amores - Zoti Te Bekofte Nipi Im. 8 Rina Hajrullahu - Uji. 9 Xheneta Berisha - Koha-Ese.Malli me ka marre. Malli me ka marre, Per shqipetaret. Me ka marre malli dhe se shpejti vi atje, Duke fluturuar mbi mjegullat,si mbi deshira. Sa i larget,aq edhe i dashur je,atdhe. Aerodromi do te dridhet nga uturima, Mjegulla do te rrije pezull mbi humnera. Ata qe shpiken shpejtesine reaktive Larg atdheut sigurisht do kene qene ndonjehere. www.PoeziDashurie.me - Poezi dashurie, fraza dashurie, sms dashurie dhe histori dashurie nga me te ndryshmet.#Në natën e qetëNë gjumin e lehtëKur më kujtohes... Keto poezi dashurie te bukura dhe romantike qe ne kemi mbledhur jane nga me te. Postuar në kategorinë Poezi dashurie Etiketat: bae, dashuri, fjale, love, me ke, me ke mua, mirmengjes dashni, mirmengjes e. Home; Poezi Dashurie. Ne kemi zgjedhur këto 25 poezi dashurie që shkojnë mirë me një festë romantike të përvjetorit të.Nësë do të më marr malli për ty do ta gjej, ta shkruaj në skutat e kujtimeve të mija që i ruaj të pastra !!! Leter dashurie E filloje kete leter me shkruar per ty,me fjalet me te embla te zemres dhe shpirtit time te lenduar.Poezi Dashurie - Lamtumira ... Malli për ty zemrën ma kalli eja te unë një puthje ta fali puthja ime e ëmbël si qershi kur të më puthish mua e kupton fjalën dashuri. Moa qaj zemra ime s'dua ti shohë sytë me lotë ...Titulli: Re: POEZI DASHURIE Thu Jan 27, 2011 1:46 pm Ne shpirt me vrave, kete zemren e shkret e ndave. Fjalet e tua ish kot, kur thojshe se askend tjeter nuk e don kaq shum ne kete bot.të shkruaj poezi Por fjalën të dua, E shkruaj vetëm për ty Bilbili në degë Sa bukur këndon Ti puthsha buzët Ti që e lexon ———— Sikur lulja pa arome sikur perla pa shkelqim ashtu do ngelem une n,q,s ti nuk je shpirti im —————- Dashuria fillon me nje shikim, vazhdon me nje buzeqeshje, zmadhohet me nje puthje,Faqja jonë eshte një faqe e cila ju’a mundeson t’i shikoni serialet më të fundit dhe me të shikuarat turke me perkthim shqip krejtesisht falas Jan 03, 2022 · Me Fal Episoda e Re 2415 (E HENE ) 03. 2019)Me fal o mik per ngrysjen jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi ... Top Keywords from Search Engines: tregime dashurie, gabova poezi, si te qish, tregime seksi 2013, tregime dashurie 2012. Moti i mirë që po mbante atë vjeshtë i jepte mundësi të qëndronte jashtë edhe në terr. Video Që Beri Boten te qaj >>.Poezi Dashurie. Faqja 1 e 2 • 1, 2 ... Malli dhe Nostalgjia. nga agnesa-sweet 0 Përgjigjet 628 Shikime agnesa-sweet Mesazhi i fundit Tue Nov 19, 2013 8:15 pm . Ende te pres.... nga agnesa-sweet 0 Përgjigjet 552 Shikime agnesa-sweet Mesazhi i fundit Tue Nov 19, 2013 8:12 pm .Statusi për vdekjen e gjyshit nga mbesa - çfarë është shumë e vështirë për të Poezi apo vjershë për gjyshen,poezi per gjyshen,vjershe per gjyshen, poezi per gjyshin, poezi per gjyshen e vdekur, poezi per gjyshen time, poezi per 2008/06/01 Poezia "Leter Gjyshit" eshte nje gjerdan me plot pika vese qe shuajn etjen e nje malli, etjen e ...Re: Poezi dashurie Mon 2 Jul 2012 - 20:26 shpresimi te pergzoj per poezit i nderuar suksese ne jet e fat e lumturij i nderuar me fal qe kom hyj ne faqen tende me poezit e mija flm per mirkuptim po kom qe e re ktu ne ket forum edhe nuk kom dit ne fillimLasgush Poradeci është autor i më shumë se 100 poezive, një pjesë e mirë e të cilave janë poezi dashurie. Ai mbeti gjithmonë adhurues i fjalëve arkaike, shprehje filozofike popullore, e po ashtu ishte ithtar i fjalëve të reja dhe eksperimenteve leksikore. Lasgush Poradeci u quajt "princi i poezisë shqipe".MALLI. Syri-i bukur qe t'u mvrenjt - ... agolli islami jeta jeta ime jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per jeten poezi per nenen poezi per shqiperine ...Poezi Dashurie. Poezi Për Shoqërinë ... 3 Simona Shalcanj - Malli Per Babin Tim. 4 Suela Sokoli - Ese Atdheu. 5 Emanuela Pervana - Shoqja Ime E Ngusht. 6 Vesa R - Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime) 7 Amores - Zoti Te Bekofte Nipi Im. 8 Rina Hajrullahu - Uji. 9 Xheneta Berisha - Koha-Ese.Se malli me ka marre. Dhe t'eci rrugicave plot gjethe te thara, ... agolli islami jeta jeta ime jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per jeten poezi per ...Poezi Dashurie eto poezi dashurie te bukura dhe romantike qe ne kemi mbledhur jane nga me te ndryshmet. Disa jane poezi klasike dashurie te shkruar nga poete shqiptare dhe te huaj. Disa nga keto poema romantike u postuan ne mediat sociale kete vit. Shumica jane romantike. Disa flasin per trishtimin ose zemerimin. Te gjitha jane te bukura.With over 150 authors and more than 2000 poetries, Poezishqip.com is the largest Albanian and most vibrant poetry community. Our community is built on the belief that poetry is a powerful form of creative self expression and that each person deserves to share their own personal message with the world. cilen jetoj dua te ja shoh syt e bukur me ka marr malli shum per at ta them sinqerisht e duaa pa massssss <3 <3 LOVE. Reply. fatime basholli: November 10, 2015 at 12:35 pm. shoqet e mija te dashura ndoshta ju gezova ndoshtaju idhnova por te tja them drejten ... Shoqja ime e ngushtë ¦ Poezi DashuriePoezi Dashurie. Ktu Do Te Gjeni Poezi Dashurie Shum Te Bukura. Button Text. Poezi... Kudo shkoj me therrasin lot, sepse lotet faqeve me ngrijne, kete emer nga vetja se heq dot, ... E nga malli loti pikon nuk me merr gjumi... S'kam menduar kurr ne jete se keshtu do te vij fundi..ketu postoni poezi dashurie humoristike. PREJ HOTMAILIT KUR TI LSHOVA SYT KUR TE PASH PASWORDIN NE FYT THASH U MYT KUKU PER MU SHPEJT WINDOWSIN E KAM STARTUpoezi dashurie mp3; gashi-net WWW.GASHI-NET.TK POEZI DASHURIE PER SMS E gjithë jeta ime mepatë qenë një peng. ... Sum jam i merzitur malli po me mbyt , syt me jan verbuar , qe ku ti ke shkuar , që sa koh u ben qe më ste kam pare , lotet po me pikojne mali me ka marrë, ate dit ti kur shkove ti më nuk u ktheve , nje plag ma bere dhe ...Endroj te me shtrengonte fort ne gjirin e ti. Por ku esht aj engjul ne ket dit te zi. Aj engjul se dua tja lexoj deshirat nga buzet e mira. Veq ket engjul e kerkoj skam tjera deshira. Ndoshta aj do me gjen se Zemren e kam hapur per te. Po shpresoj, se ne endra per nat e kerkoj me ze.Lasgush Poradeci është autor i më shumë se 100 poezive, një pjesë e mirë e të cilave janë poezi dashurie. Ai mbeti gjithmonë adhurues i fjalëve arkaike, shprehje filozofike popullore, e po ashtu ishte ithtar i fjalëve të reja dhe eksperimenteve leksikore. Lasgush Poradeci u quajt "princi i poezisë shqipe".Poezi dashurie e dhimbshme Kur u mbyllen shkollat mu fik dashurija, vajzen qe e deshta e ndalen te shtepia, muajin shtator e prisja me gezim se te dashuren time e prisja ne takim. Ja filloj mesimi ne shkoll e kerkova por te dashuren time askund se takova, ndegjova prej te tjerve me than se e kan feju.Poezi nga: Rudina Batku ... I lëkundur ne djep malli mes ninullash nostalgjike ... agolli islami jeta jeta ime jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per ...Poezi dashurie e dhimbshme Kur u mbyllen shkollat mu fik dashurija, vajzen qe e deshta e ndalen te shtepia, muajin shtator e prisja me gezim se te dashuren time e prisja ne takim. Ja filloj mesimi ne shkoll e kerkova por te dashuren time askund se takova, ndegjova prej te tjerve me than se e kan feju.Portreti yt me sillet ditëlindje në çdo agim. (Maxhun Osmanaj,ripostim, shkruar më 4 korrik 2o15) Ti më dhe të drejtë. Ti më dhe të drejtë. të kapërcej dete, oqeane, qiej. mijëra kilometra të pafund. të të vij deri në pallatin. e ndriçuar të shpirtit tënd. të marr leje nga ati ynë, Zot. Among the 17 images we've compiled for this Poezi Te Bukura are images, pictures, photos, and wallpapers. We also have a selection of images on this page. There are many different types of images that can be used in this type of project. Source: mikdabotyk.blogspot.com. te iubesc poezi.Poezi nga Dan Kosumi. Poeti Dan Kosumi. Vargjet e mia. I shkrova në varret e shenjta kreshnike, në lapidarët e pavdekësisë. I shkrova nëpër vite e shekuj plot dhimbje, në rrudhat e ballit të popullit tim. I shkrova ato në këtë tokë të shenjtë, në themelet e lashtësisë, të forta si graniti... www.PoeziDashurie.me - Poezi dashurie, fraza dashurie, sms dashurie dhe histori dashurie nga me te ndryshmet.#Në natën e qetëNë gjumin e lehtëKur më kujtohes...Se malli me ka marre. Dhe t'eci rrugicave plot gjethe te thara, ... agolli islami jeta jeta ime jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per jeten poezi per ...Malli per ty. Sot po shkruaj nga malli. per ty qe e kam ne zemer. ka kohe qe ste kam pare. as ste kam thirre ne emer. ti se din si po jetoj jeten ! dhe malli im po me mbyte. duke te qare me dite e nete. beso me jan verbuar syte. sot po shkruaj nga loti. nga vuajtjet qe zemra i ka. a e din sa eshte e rende. pa meshire nje njeri me e vra ...shkruaj këtë poezi, dhe për ty mendoj. Nga dashuria per ty, u bëra poet, ti ike nga unë , e më le të shkret. Nga malli që kam për ty, natën të ëndërroj, të dua më shum se kurrë, edhe pse larg teje qëndroj. U ndave nga unë, tani na ndan largësia, isha i lumtur aq shumë, tani më mbyt vetmia. Edhe pse e don tjetrin,Poezi dashurie Tek syte fillon gjithçka, ne fillim vetem syte e njohin dashurine , vetem ato e shohin dhe ja tregojne zemres, zemra e ndjen ate! ... Malli u bë qerpik , e mbi sy qëndroj .... vështrimi u bë dit, dita u be zog e të kerkoj por s'të gjet , ti ishe fshehur prapa syve të mi .Poezi dashurie malli per ty · Anime hinata games · Liposuction before and after thigh stories · Wife blacked tube · Pac sun application pdf · Cussing jokes ringtones · Perfect pushup workout chart · Dirty math jokes · Netflix one night in paris ...Poezi Dashurie -. POEZI. Rruget Tona Tash të Ndara, ti Dashuri me Ishe e Para, Mendova se e Gjeta Fatin e Jetes, por në Fakt ja Bera Varrin Vetvetes. Nuk ka Det as Oqean! Nuk ka Tigër as Luan! Nuk ka Njeri në Botën time!Poezi Dashurie te Bukura Romantike 5:00 am; Poezi per Pranveren - Vjersha per Pranveren 2:00 am; Poezi per Skenderbeun - Vjersha per Skenderbeun 1:00 am; Poezi per Shqiperine 12:00 am; Poezi per Shkollen 10:00 pm; Poezi per Shoqen e Ngushte 9:00 pm; Poezi per Prinderit - Vjersha per Prinderit 7:20 pm; Poezi per Natyren - Vjersha per ...muaj nene tani kan kaluar, akoma me fatin une jam e hidheruar, akoma s'mund te pajtohem me jeten qe ekam, se ty o engjell me nuk te kam prane. Me mungon shume nene te te them te dua, me mungon fjala jote kurr me keshilloje mua, me mungon buzeqeshja jote te me gjalleroj, me mungon aroma ytr ( arom nene) ah,sa shume te kerkoj.një lotë dashurie - një lotë i harruar.! u bëra pre e tradhëtisë - mbeta gjithmonë lotë i dashurisë.! Të dashuruar në Internet… Çudi sa të lumtur ishim, sikur kishim kapur retë, s'pushonim së foluri kur u njoftuam unë e ti në internet! Ku i gjenim vallë tërë ato fjalë, atë dialog që fund s'kish… Natën s'na ...Poezi Dashurie Poezi Dashurie Anglisht Poezi Dashurie Gjermanisht Poezi Dashurie Italisht Sms Dashurie Foto me Poezi Dashurie. Per ty. Shume I bukur je ,Per tyah te ishe per mua, ... me tutje te besoj se ti je ne po kete qytet,kaq pran meje,e se nga qasti ne qast do hysh pa trokitur ne dhomen time nga malli per mua.Poezi dashurie Poezia Te Bukura Dashurie. 04/12/2017 Tetovarja tregon : Ja çfarë bën burri im pasi kryejmë marrëdhënie, e kanë kuptuar edhe fëmijët…shokuese (Pamje) - CudiraPoezi Dashurie. Shumica njerezve mendojn se kta qe do shkruaj do jen ndjenjat e shpirtit tim por ata nuk e din se kto rreshta i kyshtohen dikujt qe padashje e paekuptuar u be e pjes e jetes edhe mendimeve te mia nuk e din se ai ishte askushi ndersa tashi u be makthi ferri im ai u be misherudi enderrave te mia ai u be pjes e jetes time qe smund ...Poezi Dashurie. Shoh.po ti sje. dhe dhimbja, ze prape vend. Dhe lotet ne sy ,gati me behen varg. Largesine per ty do ta shkurtoj do ta bej afersi. Do deshiroja qe pikat e shiut zemren tende te mbulojne. Se te dua zemra ime gezimi im je ti. une vetem ty do te dua. BESOJE eshte dhurata me e cmuar.Poezi Dashurie me te bukura dhe me foto Hape zemrën dhe vajto hape dritarën dhe shiqo hape letrën dhe lexo të kamë në zemër mos harro Malli për ty zemrën ma kalli ej... Kur malli te kete marrPoezi dashurie - Te Dua Jeta Ime. Hape zemrën të hyj mbrenda. mbylle shpejt se u qmenda. dora shkruan zemra ndikon. ktheje letrën nese mendon. Ndëgjo zemrën time. po të thotë të vërtetën. se për ty jam gati. Poezi Dashurie - Club-ks.net. Poezi Dashurie. J-u më pyetni Kënd e dua. U-h sa lehte pyetje për mua. V-etëm shkronjat e para lexoni. E-me një herë do ta kuptoni. Mos rri shum në mendime. se ta kum fal ty jetën time. Të kum than mos qaj me lotë.[b:c417]qe sdo me harrosh asnjehere,[/b:c417] [b:ad8c]Hahesh ti?[/b:ad8c]Poezi nga: Rudina Batku ... I lëkundur ne djep malli mes ninullash nostalgjike ... agolli islami jeta jeta ime jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per ...Poezi Dashurie. Faqja 1 e 2 • 1, 2 ... Malli dhe Nostalgjia. nga agnesa-sweet 0 Përgjigjet 628 Shikime agnesa-sweet Mesazhi i fundit Tue Nov 19, 2013 8:15 pm . Ende te pres.... nga agnesa-sweet 0 Përgjigjet 552 Shikime agnesa-sweet Mesazhi i fundit Tue Nov 19, 2013 8:12 pm .Lasgush Poradeci është autor i më shumë se 100 poezive, një pjesë e mirë e të cilave janë poezi dashurie. Ai mbeti gjithmonë adhurues i fjalëve arkaike, shprehje filozofike popullore, e po ashtu ishte ithtar i fjalëve të reja dhe eksperimenteve leksikore. Lasgush Poradeci u quajt "princi i poezisë shqipe".ketu postoni poezi dashurie humoristike. PREJ HOTMAILIT KUR TI LSHOVA SYT KUR TE PASH PASWORDIN NE FYT THASH U MYT KUKU PER MU SHPEJT WINDOWSIN E KAM STARTUPOEZI DASHURIE-mir se vini-| POEZI DASHURIE | MUZIK | POEZI | Libri Vizitorve | ALBUM FOTO: NJË POEZI ANDERR DASHURIJE ... mashtru a po te mer malli kur nuk je me mu se di a me deshte a po jam mashtru a po te merr malli kur nuk je me mu PRINCIN. Te prita me shum endje por ti nuk je tuj ardhe me the jam duke e prite princin me kali te bardhe te ...Poezi Dashurie - Club-ks.net. Poezi Dashurie. J-u më pyetni Kënd e dua. U-h sa lehte pyetje për mua. V-etëm shkronjat e para lexoni. E-me një herë do ta kuptoni. Mos rri shum në mendime. se ta kum fal ty jetën time. Të kum than mos qaj me lotë.Malli për ty zemrën ma kalli eja te unë një puthje ta fali puthja ime e ëmbël si qershi kur të më puthish mua e kupton fjalën dashuri Moa qaj zemra ime s'dua ti shohë sytë me lotë ti me pate në dorën tande po nuk dite mem mbajt Në kalendar ditët si shoh unë vdes e ti jeto si nuk frigohesh prej perendisë ka me të mallku zjarri ...Poezi nga Dan Kosumi. Poeti Dan Kosumi. Vargjet e mia. I shkrova në varret e shenjta kreshnike, në lapidarët e pavdekësisë. I shkrova nëpër vite e shekuj plot dhimbje, në rrudhat e ballit të popullit tim. I shkrova ato në këtë tokë të shenjtë, në themelet e lashtësisë, të forta si graniti... Poezi nga Miltiadh Davidhi O TI,GJYSMA IME E HARRUAR! O drithërimë dashurie e harruar nëpër mure shpirti, të dëgjoj se si më thërret me zëra lulesh buzëtharë në banesën e braktisur të ndjenjave.O ti,gjysma ime! Qesh … Continue reading →Poezi Dashurie. Poezi Për Shoqërinë ... 3 Simona Shalcanj - Malli Per Babin Tim. 4 Suela Sokoli - Ese Atdheu. 5 Emanuela Pervana - Shoqja Ime E Ngusht. 6 Vesa R - Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime) 7 Amores - Zoti Te Bekofte Nipi Im. 8 Rina Hajrullahu - Uji. 9 Xheneta Berisha - Koha-Ese.Poezi Dashurie me te bukura dhe me foto Hape zemrën dhe vajto hape dritarën dhe shiqo hape letrën dhe lexo të kamë në zemër mos harro Malli për ty zemrën ma kalli eja te unë një puthje ta fali puthja ime e ëmbël si qershi kur të më puthish mua e kupton fjalën dashuri:Top Keywords from Search Engines: tregime dashurie, gabova poezi, si te qish, tregime seksi 2013, tregime dashurie 2012. Moti i mirë që po mbante atë vjeshtë i jepte mundësi të qëndronte jashtë edhe në terr. Video Që Beri Boten te qaj >>.Search: Tregime Me Te QimePoezi dashurie e dhimbshme Kur u mbyllen shkollat mu fik dashurija, vajzen qe e deshta e ndalen te shtepia, muajin shtator e prisja me gezim se te dashuren time e prisja ne takim. Ja filloj mesimi ne shkoll e kerkova por te dashuren time askund se takova, ndegjova prej te tjerve me than se e kan feju.Poezi nga Miltiadh Davidhi O TI,GJYSMA IME E HARRUAR! O drithërimë dashurie e harruar nëpër mure shpirti, të dëgjoj se si më thërret me zëra lulesh buzëtharë në banesën e braktisur të ndjenjave.O ti,gjysma ime! Qesh … Continue reading →Poezi Dashurie -. POEZI. Rruget Tona Tash të Ndara, ti Dashuri me Ishe e Para, Mendova se e Gjeta Fatin e Jetes, por në Fakt ja Bera Varrin Vetvetes. Nuk ka Det as Oqean! Nuk ka Tigër as Luan! Nuk ka Njeri në Botën time!Poezi Dashurie - Club-ks.net. Poezi Dashurie. J-u më pyetni Kënd e dua. U-h sa lehte pyetje për mua. V-etëm shkronjat e para lexoni. E-me një herë do ta kuptoni. Mos rri shum në mendime. se ta kum fal ty jetën time. Të kum than mos qaj me lotë.Poezi Pse te kem frik te them te dua? Nese eshte mekat te dashurosh, Ti je mekati im me i embel. Nese te te dua ty humb gjithcka, Nuk ka me rendesi,sepse Un e humbur jam nese nuk te kam TY. Me Mungon ♥ Me mungon i dashur cdo dite e me shum Malli per ty po me le pa gjume C`do cast c`do minute ne mendje te kam Ndjej shum malle se afer ty s`te kam Përgjigje e: Poezi dashurie..!! Lamtumirë.. (Lirikë dashurie) S'kam dashur kurrë të të lëndoj, se të kam dashur sa s'ka më, po ti më ikën-më largohesh, ndaj dhe unë ika-po të lë. S'besoj se do lëndohesh shumë, ti ende s'di ç'është dashuria, ndaj s'munde ta kuptoje dot, prushin e ndjenjave të mia. Veç bukurisë së pakursyer,POEZI DASHURIE-mir se vini-| POEZI DASHURIE | MUZIK | POEZI | Libri Vizitorve | ALBUM FOTO: NJË POEZI ANDERR DASHURIJE ... mashtru a po te mer malli kur nuk je me mu se di a me deshte a po jam mashtru a po te merr malli kur nuk je me mu PRINCIN. Te prita me shum endje por ti nuk je tuj ardhe me the jam duke e prite princin me kali te bardhe te ...Poezi dashurie; Sport; Kontakti ; Go. Kreu » Letersia » Pavarësisë » Mitrush Kuteli » Durimi - Poezi . Durimi - Poezi. Botuar: 15 vite më par ... Po malli i tokës s'më la, po malli i fushës s'më la, as gjaku i babës s'më la. Dhe mbeta këtu, i huaj, si qen, në vendin tim,kerko. Go to content. Main menu: Hyrje; Muzika MP3. Muzika 2015; Muzika 2014; Muzika 2013Poezi Dashurie - Club-ks.net. Poezi Dashurie. J-u më pyetni Kënd e dua. U-h sa lehte pyetje për mua. V-etëm shkronjat e para lexoni. E-me një herë do ta kuptoni. Mos rri shum në mendime. se ta kum fal ty jetën time. Të kum than mos qaj me lotë.SHPREHJE MALLI DHE DASHURIE PËR KOMBIN. Trandafile Molla (Baja) "Dallëndyshe në fluturim", botues SHB " Lena " - Prishtinë, 2019. Nga Milazim F. KADRIU. Libri me poezi "Dallëndyshe në fluturim" është i gjashti me radhë i autores Trandafile Molla (Baja), brenda një periudhe të shkurtë kohore.With over 150 authors and more than 2000 poetries, Poezishqip.com is the largest Albanian and most vibrant poetry community. Our community is built on the belief that poetry is a powerful form of creative self expression and that each person deserves to share their own personal message with the world. Ne vazhdim do te mund te lexoni poezi dashurie dhe sms dashurie ne gjuhen Shqipe dhe Anglishte. Nuk do keni nevoje te kerkoni poezi dashurie ne vend tjeter, se te gjitha gjenden te ne. Poezi dashurie Poezi Dashurie Shqip Poezi Dashurie Gjermanisht Poezi Dashurie Italisht Sms Dashurie Foto me Poezi Dashurie Pa Ty Pa ty…Proza Dashurie. 1.Merre Zemren time mbyte me duart tua se une po vdes pa te thene te dua. 2.nese per ty mendoj die se te dashuroj nese te shikoj ne sy die se nuk te tradhtoj nese ne emer te therras die se per ty shpirtin e jap gjith bota le ta di se shum te dua zemer ty. 3.kush me shikon me dashuron kend e shikoj e verboj syt e mi te zjarrt ...Poezi dashurie Poezia Te Bukura Dashurie. 04/12/2017 Tetovarja tregon : Ja çfarë bën burri im pasi kryejmë marrëdhënie, e kanë kuptuar edhe fëmijët…shokuese (Pamje) - CudiraShprehje Te Bukura Dashurie Thenie Per Dashurine Lexo. Thenie te mencura Thenie net. MATERIALE Fjale te urta dhe thenie te mencura. ... Tirana Observer. Poezi Shqip. 300 thenie te mencura - Zbulime. Thenie Te Mencura Per Jeten Shprehje Te Bukura Per 1 / 5. Jeten. Thënie të bukura për jetën RTV21. 6 thënie të bukura për atdheun Foto nga ...Poezi Dashurie: Hape zemrën të hyj mbrenda mbylle shpejt se u qmenda dora shkruan zemra ndikon ... të shkruaj poezi Por fjalën të dua, ... dy rreshta shkrimi dy rreshta kujtimi kur te merr malli per mua shiqo dhe lexo se çte kam shkrua , ndoshta ishe e re ate dit qe pranova pasi me ate dashurin tende aq leht u mashtrova ...Poezi Dashurie. Shumica njerezve mendojn se kta qe do shkruaj do jen ndjenjat e shpirtit tim por ata nuk e din se kto rreshta i kyshtohen dikujt qe padashje e paekuptuar u be e pjes e jetes edhe mendimeve te mia nuk e din se ai ishte askushi ndersa tashi u be makthi ferri im ai u be misherudi enderrave te mia ai u be pjes e jetes time qe smund ...Poezi Pse te kem frik te them te dua? Nese eshte mekat te dashurosh, Ti je mekati im me i embel. Nese te te dua ty humb gjithcka, Nuk ka me rendesi,sepse Un e humbur jam nese nuk te kam TY. Me Mungon ♥ Me mungon i dashur cdo dite e me shum Malli per ty po me le pa gjume C`do cast c`do minute ne mendje te kam Ndjej shum malle se afer ty s`te kam atje ku malli do t'me trete per ty! Do shkosh te thash po un cfar te t'jap si kujtim? Para se t'nisesh trete n'zemer mallin tim! Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell 2 pika loti m'ndrijn ne sy! Ne shpirtin tim nuk ka me diell por ka vec mall, vec mall per ty. Klikoni ketu nese deshironi me teper Poezi DashuriePoezi dashurie e dhimbshme Kur u mbyllen shkollat mu fik dashurija, vajzen qe e deshta e ndalen te shtepia, muajin shtator e prisja me gezim se te dashuren time e prisja ne takim. Ja filloj mesimi ne shkoll e kerkova por te dashuren time askund se takova, ndegjova prej te tjerve me than se e kan feju.goran novakov , thnie pr dashurin shprehje filozofike, poezi dashurie m facebook com, mos harro t m puthsh ose zebra botime pegi, thnie 5 autor pr gruan burrin seksin dhe dashurin, mos mos harro facebook, dhe mos harro une te dua home facebook, noga mos harro teksteshqip com, edmond tupja mos harro t m puthshMonolog dhimbjesh, dashurie, malli e proteste…. (Esse-analizë e vëllimit me poezi, "Dhimbjes i rrinë të vogëla këpucët e heshtjes" e Poetit e Publicistit -Vasil Tabaku) Shkruar nga Raimonda MOISIU Poeti dhe publicisti i njohur, Vasil Tabaku i prezantohet audiencës së lexuesve dhe botës shqiptare, si një ndër autorët mjaft interesantë e mbreselënës i dhjetra vëllimeve në ...ketu postoni poezi dashurie humoristike. PREJ HOTMAILIT KUR TI LSHOVA SYT KUR TE PASH PASWORDIN NE FYT THASH U MYT KUKU PER MU SHPEJT WINDOWSIN E KAM STARTUKjo poezi ne shqip dhelatinisht meritonte perfshihet ne gdoiloj antologjie serioze me kerkesa te larta estetike. Mund t£ thuhet qe nje poezi te till# nuk e ka deri me sot asnje krijues shqiptar. Kjo poezi eshte nje klithme humaniste, kunder dhunesdhe hipokrizise. Bota ndryshe. Kjo poezi eshte nje substance rilindese per te gjithe ne shqiptaret.Download all royalty-free pics. you can choose different type of 29 picture about Shoqen Poezi Per Ditelindje images, photos, pictures, backgrounds, and more. In such page, we additionally have number of images out there. Such as png, jpg, animated gifs, pic art, symbol, blackandwhite, picture, etc. If you're searching for Shoqen Poezi Per ...Mesuesi Im Pare Ese Boxwind Com. Poezi Per Atdheun Tim Forumivirtual Com. Rapitful Shqip Ese Per Atdheun. Atdheu Im Poezi Nga Astrit Bllaca Atunis Forumotion Com. Ese Dhe Analiza Letrare ESE Atdheu Im. Parapërgatitja E Mësimit Lapsh Zh Ch. Ese Per Deshmoret Fullstreamservice Com. Mka Mar Malli Per Atdheun Home Facebook.Malli per heronjte Kujdes me fjalen Heshtja +Dritëro Agolli. One Response to ... jeta jeta ime jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per jeten poezi per ...Poezi nga Dan Kosumi. Poeti Dan Kosumi. Vargjet e mia. I shkrova në varret e shenjta kreshnike, në lapidarët e pavdekësisë. I shkrova nëpër vite e shekuj plot dhimbje, në rrudhat e ballit të popullit tim. I shkrova ato në këtë tokë të shenjtë, në themelet e lashtësisë, të forta si graniti... Cdo serial qe luan ne Tv ne mundohemi qe ta perkthejm dhe ta kemi ne…. 2019)Me fal o mik per ngrysjen jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per jeten poezi ...Poezi Dashurie Shum Te Bukura. Rilindbytyqipoezidashurie.weebly.com DA: 36 PA: 36 MOZ Rank: 73. ♥ Poezi Syte e tu te bukur cdo dite i shikoj, me bejne te te dua , te dashuroj, skam guxim te flas ndaj dhe po te shkruaj, me jep vec nje shprese, se per ty po vuaj.; Leter Dashurie * -_- * Po mendoja nje menyre te vecante dhe origjinale, ndryshe nga te tjerat per t'iu drejtuar nje vajze si juPoezi Dashurie. Në tër trrupin shikimin ma lëshon. Më pëlqen kur më ngacmon. Me bisht të syrit të vështroj. Buzën ngadal e kafshoj. Ti mendjen ta tranoj. Por që të më ofrohesh, stë lejoj. Plas prej atje dhe vetëm fantazo. Se në realitet më tepër sguxoj.muaj nene tani kan kaluar, akoma me fatin une jam e hidheruar, akoma s'mund te pajtohem me jeten qe ekam, se ty o engjell me nuk te kam prane. Me mungon shume nene te te them te dua, me mungon fjala jote kurr me keshilloje mua, me mungon buzeqeshja jote te me gjalleroj, me mungon aroma ytr ( arom nene) ah,sa shume te kerkoj.Titulli: Re: POEZI DASHURIE Fri Feb 13, 2009 4:33 pm Ku mesazhet tua po i lexoje me fantazi po te dashuroj por tani qe ste kam pran me te perqafu dhe me tregu se sa shume te dua Like DislikePoezi dashurie Poezia Te Bukura Dashurie. 04/12/2017 Tetovarja tregon : Ja çfarë bën burri im pasi kryejmë marrëdhënie, e kanë kuptuar edhe fëmijët…shokuese (Pamje) - CudiraPor malli u bë erë e kërkon të kthehet atje, tek ti, Ndaj pritmë me ajër e dritë e ngrohtësi dhe mua. Ai s'e di se barërat që u kujdesa me përkushtim Janë tharë, e barërat e rinj s'më njohin më asnjëçikë, E atje jam i papunë, i pabukë, anonim, Në punë janë vetëm ata që meren me politikë!Poezi "Dashurie" Qyteti: Prishtina - Postuar me: August 4, 2008 6:13 pm Email. r[email protected] Nje leter per ty. ... KUR MALLI TE KET MARR,UNE TE MOS JEM ATY..MBYLLI SYTE DHE ME THIR,SE UNE DO TE VIJE ATY..KUR BUZEN TE JEN THARRE,DHE PUTHJA TE MUNGON...HAPE DRITAREN DHE LUTJU HENES SE PUTHJEN TIME AJO TA DERGON...KUR TI NDJEHESH NE VETMI ...Cdo serial qe luan ne Tv ne mundohemi qe ta perkthejm dhe ta kemi ne…. 2019)Me fal o mik per ngrysjen jete mall me mungon mesazhe dashurie nena nena ime poezi poezi 2014 poezi 2015 poezi 2016 poezia ime poezi dashurie poezi dashurie shqip poezi islame poezi ndarje poezi nga sahit shala poezi patriotike poezi per dashuri poezi per jeten poezi ... Poezi Pse te kem frik te them te dua? Nese eshte mekat te dashurosh, Ti je mekati im me i embel. Nese te te dua ty humb gjithcka, Nuk ka me rendesi,sepse Un e humbur jam nese nuk te kam TY. Me Mungon ♥ Me mungon i dashur cdo dite e me shum Malli per ty po me le pa gjume C`do cast c`do minute ne mendje te kam Ndjej shum malle se afer ty s`te kam Malli për ty zemrën ma kalli eja te unë një puthje ta fali puthja ime e ëmbël si qershi kur të më puthish mua e kupton fjalën dashuri Moa qaj zemra ime s'dua ti shohë sytë me lotë ti me pate në dorën tande po nuk dite mem mbajt Në kalendar ditët si shoh unë vdes e ti jeto si nuk frigohesh prej perendisë ka me të mallku zjarri ...Poezi Dashurie te Bukura Romantike 5:00 am; Poezi per Pranveren - Vjersha per Pranveren 2:00 am; Poezi per Skenderbeun - Vjersha per Skenderbeun 1:00 am; Poezi per Shqiperine 12:00 am; Poezi per Shkollen 10:00 pm; Poezi per Shoqen e Ngushte 9:00 pm; Poezi per Prinderit - Vjersha per Prinderit 7:20 pm; Poezi per Natyren - Vjersha per ...Ky Web është Enkas për POEZI - FOTO DASHURIE : Home SERIALI~J.e hidhur Poezi vajtuese Poezi dashurie Mos e kerkoni ... LOT MALLI Degjoj. PERJETESISHT.... Ka zili Puthjet. ~=Poezia PER TY=~ Anila Mimani ===== FOTO DASHURIE Foto për MsN Forumi Chat Poezi nga derguesit. Poezi-te-shkurta Poezi qesharak Xhelozia . Deri me tani 81697 visitors ...Titulli: Poezi te ndryshme Dashurie? Thu Apr 26, 2018 7:54 pm: ... 7 ditet e javes me merr malli per ty! 365 ditet e vitit, te dua vetem ty! Nuk mbaj mend sa here te kam lenduar Nuk mbaj mend sa here jam xhelozuar se kuptoja as vete ca kerkoja nga ty Prej teje smundem me u ndaPoezi Dashurie Shqip Poezi Dashurie Gjermanisht Poezi Dashurie Italisht Sms Dashurie Foto me Poezi Dashurie Vetem une e di. Thojn se dielli me i bukur se gjithnje eshte kur syrin mbi maje malesh qet.Te tjeret fjalet e mira per te i thone ne qastin kur ai del nga rete. Ca thone kur ne kurora pyjesh…të shkruaj poezi Por fjalën të dua, E shkruaj vetëm për ty Bilbili në degë Sa bukur këndon Ti puthsha buzët Ti që e lexon ———— Sikur lulja pa arome sikur perla pa shkelqim ashtu do ngelem une n,q,s ti nuk je shpirti im —————- Dashuria fillon me nje shikim, vazhdon me nje buzeqeshje, zmadhohet me nje puthje,27.Poezi Dashurie Malli me Mungon. Si mund te isha kaq idiot Te te lejoj te ikesh prej meje? Te kisha ne krahet e mi, Por te lashe te largohesh. Dua te kthehesh tek une, Por tani eshte teper vone. Une tashme kam thene lamtumire, Dhe tani dashuria eshte kthyer ne urrejtje.Poezi Dashurie Shum Te Bukura. Rilindbytyqipoezidashurie.weebly.com DA: 36 PA: 36 MOZ Rank: 73. ♥ Poezi Syte e tu te bukur cdo dite i shikoj, me bejne te te dua , te dashuroj, skam guxim te flas ndaj dhe po te shkruaj, me jep vec nje shprese, se per ty po vuaj.; Leter Dashurie * -_- * Po mendoja nje menyre te vecante dhe origjinale, ndryshe nga te tjerat per t'iu drejtuar nje vajze si juShprehje Dashurie. Njerzit mund te kalojne oqeanin pa lagur kembet…por nuk mund te kalojne kurre jeten e tyre pa lagur syte! Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise. Dashuri nuk do te thot ta gjesh dike me te cilin te jetosh,por ta gjesh dike pa te cilin nuk mund te jetosh. Asgje sa thjeshtesia, nuk vepron me shume per afrimin e ...Poezi Dashurie te Bukura Romantike 5:00 am; Poezi per Pranveren - Vjersha per Pranveren 2:00 am; Poezi per Skenderbeun - Vjersha per Skenderbeun 1:00 am; Poezi per Shqiperine 12:00 am; Poezi per Shkollen 10:00 pm; Poezi per Shoqen e Ngushte 9:00 pm; Poezi per Prinderit - Vjersha per Prinderit 7:20 pm; Poezi per Natyren - Vjersha per ...Poezi Dashurie. Shoh.po ti sje. dhe dhimbja, ze prape vend. Dhe lotet ne sy ,gati me behen varg. Largesine per ty do ta shkurtoj do ta bej afersi. Do deshiroja qe pikat e shiut zemren tende te mbulojne. Se te dua zemra ime gezimi im je ti. une vetem ty do te dua. BESOJE eshte dhurata me e cmuar.Titulli: Poezi te ndryshme Dashurie? Thu Apr 26, 2018 7:54 pm: ... 7 ditet e javes me merr malli per ty! 365 ditet e vitit, te dua vetem ty! Nuk mbaj mend sa here te kam lenduar Nuk mbaj mend sa here jam xhelozuar se kuptoja as vete ca kerkoja nga ty Prej teje smundem me u ndaPoezi Dashurie me te bukura dhe me foto Hape zemrën dhe vajto hape dritarën dhe shiqo hape letrën dhe lexo të kamë në zemër mos harro Malli për ty zemrën ma kalli ej... Kur malli te kete marrPoezi nga Lana Anna Dembo. E enjte, 27.08.2015, 07:02 PM. ... MË KA MARRË MALLI . Më ka marrë malli për një rrugicë, Dhe për një portë që qëndron hapur. "Hakmarja e"butë" Tregim Ndonjëherë ndodh që"vret" pa dashje.Ç'do lexoni më poshtë, është një ndodhi dhe nuk ka asnjë thërrime trillim. Po të vini re,që…cilen jetoj dua te ja shoh syt e bukur me ka marr malli shum per at ta them sinqerisht e duaa pa massssss <3 <3 LOVE. Reply. fatime basholli: November 10, 2015 at 12:35 pm. shoqet e mija te dashura ndoshta ju gezova ndoshtaju idhnova por te tja them drejten ... Shoqja ime e ngushtë ¦ Poezi Dashurie"Hakmarja e"butë" Tregim Ndonjëherë ndodh që"vret" pa dashje.Ç'do lexoni më poshtë, është një ndodhi dhe nuk ka asnjë thërrime trillim. Po të vini re,që… X_1